Przyjęcia

Zapoznaj się z naszą ofertą

Kameralne przyjęcia w Stroniu Śląskim

 

Wystawne przyjęcia, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe – wszystko to powinno kojarzyć się ze spotkaniami na dobrym poziomie. Restauracja Kaczka i Wino w Stroniu Śląskim sprosta w tym zakresie wymaganiom każdego klienta.

Przyjęcia w Stroniu Śląskim

 

Co składa się na udane przyjęcie? Elementów tej układanki jest wiele. Zacznijmy od lokalizacji. Czy tego typu wydarzenia zarezerwowane są wyłącznie dla wielkomiejskich sal? Absolutnie nie. Impreza okolicznościowa to oczywiście świetna okazja do spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli połączymy ją z pobytem w górach, to wspomnienia będą wyjątkowe. Świetnym wyborem będzie Stronie Śląskie, położone u podnóża Śnieżnika. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z Wrocławiem, Opolem oraz Kłodzkiem a okolice zapewniają wiele atrakcji.

Restauracja Kaczka i Wino – miejsce na przyjęcie w Stroniu Śląskim

 

Kolejny element udanego przyjęcia to miejsce. Kaczka i Wino to obiekt nietuzinkowy, utrzymany w klimacie przedwojennej secesji. Kameralne wnętrza z niebanalnym wystrojem zachwycą wszystkich a panujący w nich klimat dopełni rangi uroczystości.

Menu bankietowe dostosowane do gustu każdego z gości

 

Kolejnym punktem jest kuchnia. Restauracja Kaczka i Wino w Stroniu Śląskim pod tym względem gwarantuje najwyższą jakość. Pełne wysublimowanych smaków menu zaspokoi wymagania każdego klienta. Żadne przyjęcie nie uda się bez profesjonalnej obsługi. Tę gwarantuje pełna zaangażowania i uśmiechów załoga naszej restauracji. Oczywiście żadna impreza okolicznościowa nie może odbyć się bez doborowego towarzystwa, ale o tę sferę trzeba już zadbać samemu. Można być tylko pewnym, że żaden z uczestników nie wyjedzie z przyjęcia w restauracji Kaczka i Wino w Stroniu Śląskim niezadowolony.

Bankiety, przyjęcia i imprezy okolicznościowe w restauracji Kaczka i Wino

 

W restauracji Kaczka i Wino można zorganizować bankiety i przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe. Oprócz stylowej restauracji bankiety wystawić można na świeżym powietrzu w chacie grillowej lub 3-hektarowym ogrodzie wokół Villi Elise.

Bankiet – krótka historia

 

Słowo bankiet wywodzi się z języka włoskiego, w którym banchetto oznacza ławkę. To ławka stała się miejscem, wokół którego skupiali się ludzie, nawiązujący ze sobą rozmowę. I taka właśnie jest natura bankietów. Rozróżniamy kilka ich rodzajów: angielski (w formie stojącej), zasiadany (forma siedząca) oraz amerykański (połączenie obu form).

Bankiet angielski to przede wszystkim elegancki bufet, który mimo swej wykwintności jest łatwy do zorganizowania. Uczestnicy spotkania mogą swobodnie się przemieszczać.

Bankiet zasiadany organizowany jest przede wszystkim na szczególne okazje, jak wesela, rocznice, uroczystości związane z obrzędami religijnymi. Jest on organizowany w formie obiadów lub kolacji, rzadziej śniadań.

Bankiet amerykański łączy w sobie obie wymienione powyżej formy. Uczestnicy na ogół sami nakładają sobie wystawione potrawy, mogą swobodnie się przemieszczać lub zasiąść do stołu. Idealnie sprawdzają się w formie wydarzeń plenerowych, opartych o grilla.

Godziny pracy

NIEDZIELA - CZWARTEK

13:00 – 21:00

PIĄTEK - SOBOTA

13:00 – 22:00

W święta, długie weekendy, ferie i w okresie wakacyjnym

13:00 – 22:00

Kontakt

Masz pytanie? Napisz do nas!

Tel: + 48 502 457 984 – rezerwacje